Terug

Nieuws: Een nieuw lid binnen de familie van Inmo Investments


Een nieuw lid binnen de familie van Inmo Investments
Geschreven door Inmo Investments - 14 jul 2017

Inmo Investments breidt sales team van makelaars uit

ZEG EVEN GEDAG tegen Ivana Brenkusova. Ivana is het nieuwste lid binnen de familie van Inmo Investments, hier op ons kantoor in La Zenia.

Ivana is een uitgesproken multicultureel persoon, van oorsprong afkomstig uit de Tsjechische Republiek, maar zij woonde het grootste deel van haar volwassen leven in Neurenberg in Duitsland. Totdat ze uiteindelijk zo´n tien jaar geleden ervoor koos om zich in Spanje te settelen.

Zoals te verwachten zijn haar vaardigheden op het gebied van communicatie, zij spreekt namelijk vloeiend Tsjechisch, Engels, Spaans en Duits.

Ivana haar passie voor onroerend goed is net zo groot als haar toewijding voor het leveren van uitstekende klantenservice. En onze toekomstige klanten kunnen natuurlijk alleen maar profijt hebben bij de levenservaring die Ivana heeft opgedaan gedurende haar tien jaren in Spanje en – niet te vergeten – bij haar gedegen kennis van de lokale Spaanse vastgoedmarkt.

We zijn er dan ook van overtuigd dat zij een grote toegevoegde waarde is voor ons team. Zij zal onze toekomstige klanten feilloos weten te matchen aan hun droom huis in Spanje. Van harte welkom bij ons team, Ivana!Woningen: Aantal woningen 1.061


© Copyright Inmo Investments 2003 - 2020 || InmoInvestments ® Het is een geregistreerd handelsmerk
Inmo Investments Real Estate S.L. • Registro Mercantil de Alicante Hoja A-138761, Tomo 3755, Folio 1 • NIF B54767546
LegaalPrivacySitemapVerkochte woningen