Terug

Nieuws: Juridische vertaaldiensten La Zenia, Spanje


Juridische vertaaldiensten La Zenia, Spanje
Geschreven door Inmo Investments - 12 dec 2016

Juridische vertaaldiensten La Zenia, Spanje

MARTA RUIZ CABRERA is de meest recente aanwinst voor ons team bij Inmo Investments. Met haar gedrevenheid om het klanten naar de zin te maken is ze een wezenlijke aanvulling op ons team van vastgoed- en juridische deskundigen.

Geboren met een talenknobbel begon Marta al vroeg met het studeren van vreemde talen. Tegenwoordig spreekt ze vloeiend Engels en Duits naast haar Spaanse moedertaal.

Als gediplomeerde professioneel vertaler is Marta door het Ministerie van Zaken in Spanje beëdigd verklaard tot het leveren van diensten op het gebied van Engelse en Spaanse vertaling van juridische documenten.

Vriendelijk, toegankelijk en professioneel als ze is, zou ze uw eerste keus moeten zijn als het gaat om een onafhankelijke vertaaldeskundige. Marta is een formidabele aanwinst voor ons eersteklas juridische team.

Inmo Investments biedt onafhankelijke juridische vertaaldiensten aan in het Spaans en in het Engels. Als u een gecertificeerde vertaler nodig heeft in La Zenia, of aan de Costa Blanca en Orihuela Costa, neem dan contact met ons via telefoonnummer 0034-966 919 917.Woningen: Aantal woningen 53


© Copyright Inmo Investments 2003 - 2020 || InmoInvestments ® Het is een geregistreerd handelsmerk
Inmo Investments Real Estate S.L. • Registro Mercantil de Alicante Hoja A-138761, Tomo 3755, Folio 1 • NIF B54767546
LegaalPrivacySitemapVerkochte woningen